COMMISSIONS PARLEMENTAIRES



Εξεταστική Επιτροπή για τη διερεύνηση σκανδάλων στον χώρο της Υγείας κατά τα έτη 1997-2014 ( COMMISSIONS D’ENQUETE )


Committees


PositionPartis politiquesNomContact Info
PrésidentSYRIZA (Coalition de la gauche radicale)Balomenakis Antonis abalomenakis@yahoo.gρ a.balomenakis@parliament.gr
Vice-présidentANEL Grecs Indépendants - Alliance démocratique national patriotiquePapachristopoulos Athanasios
SecrétaireSYRIZA (Coalition de la gauche radicale)Tzamaklis Charilaos
MembreSYRIZA (Coalition de la gauche radicale)Gkiolas Ioannis i.gkiolas@parliament.gr
MembreSYRIZA (Coalition de la gauche radicale)Kavvadia Ioanneta (Anneta) i.kavvadia@parliament.gr
MembreSYRIZA (Coalition de la gauche radicale)Lappas Spyridonas
MembreSYRIZA (Coalition de la gauche radicale)Mardas Dimitrios www.mardas.eu
d.mardas@parliament.gr
MembreSYRIZA (Coalition de la gauche radicale)Michailidis Andreas press.michailidis@gmail.com
MembreSYRIZA (Coalition de la gauche radicale)Morfidis Konstantinos k.morfidis@parliament.gr kostasmorfidis@gmail.com
MembreSYRIZA (Coalition de la gauche radicale)Papadopoulos Athanasios (Sakis) apapadopoulos@parliament.gr papad_sak@yahoo.gr
MembreSYRIZA (Coalition de la gauche radicale)Theofylaktos Ioannis
MembreSYRIZA (Coalition de la gauche radicale)Vettas Dimitrios
MembreN.D. (Nouvelle Démocratie)Boukoros Christos boukoros.office@gmail.com chboukoros@gmail.com
MembreN.D. (Nouvelle Démocratie)Georgantas Georgios http://www.georgantas-georgios.gr
georgantas@parliament.gr
MembreN.D. (Nouvelle Démocratie)Kefalogiannis Ioannis http://www.gianniskefalogiannis.gr
g.kefalogiannis@parliament.gr
MembreN.D. (Nouvelle Démocratie)Mitarachi Panagiotis (Notis) http://www.mitarakis.gr/
office@mitarakis.gr contact@mitarakis.gr
MembreN.D. (Nouvelle Démocratie)Vlachos Georgios http://www.gvlahos.gr
gvlahos@ath.forthnet.gr
MembreCOALITION DEMOCRATIQUE (Mouvement Socialiste Panhellénique - Gauche Démocratique)Christofilopoulou Paraskevi (Evi) http://www.christofilopoulou.gr
politikografeio@christofilopoulou.gr
MembreLAIKOS SYNDESMOS- CHRYSSI AVGI (Ligue du Peuple - Aube Dorée)Kasidiaris Ilias
MembreK.K.E (Parti Communiste Grec)Lamproulis Georgios lab_giorgos@hotmail.gr
MembreUnion des Centristes Fokas Aristeidis aristeidisfokas1@gmail.com
MembreTO POTAMI - La Rivière Mavrotas Georgios http://www-liee.chemeng.ntua.gr/gm, http://twitte...
mavrotas@chemeng.ntua.gr g.mavrotas@parliament.gr
MembreNON INSCRITSNikolopoulos Nikolaos ninikolopoulos@gmail.com





Back