COMMISSIONS PARLEMENTAIRES



- Υποεπιτροπή με θέμα «Το χρέος και η απομείωσή του» ( COMMISSIONS PERMANENTES )

Υποεπιτροπή με θέμα «Το χρέος και η απομείωσή του» της Διαρκούς Επιτροπής Οικονομικών Υποθέσεων.

Committees


PositionPartis politiquesNomContact Info
MembreSYRIZA (Coalition de la gauche radicale)Antoniou Christos
MembreSYRIZA (Coalition de la gauche radicale)Balaouras Gerasimos balmak@yahoo.com
MembreSYRIZA (Coalition de la gauche radicale)Bgialas Christos cbgialas@gmail.com
MembreSYRIZA (Coalition de la gauche radicale)Giannakidis Eystathios
MembreSYRIZA (Coalition de la gauche radicale)Michelogiannakis Ioannis http://www.michelogiannakis.gr
imichelogiannakis@gmail.com
MembreSYRIZA (Coalition de la gauche radicale)Pavlidis Konstantinos
MembreSYRIZA (Coalition de la gauche radicale)Pratsolis Anastasios (Tasos)
MembreSYRIZA (Coalition de la gauche radicale)Sifakis Ioannis https://www.facebook.com/profile.php?id=100008695...
sifakis17@gmail.com i.sifakis@parliament.gr
MembreSYRIZA (Coalition de la gauche radicale)Theonas Ioannis yanthe@otenet.gr i.theonas@parliament.gr
MembreSYRIZA (Coalition de la gauche radicale)Triantafyllidis Alexandros alexandros@triantafilidis.gr
alexandros@triantafilidis.gr
MembreN.D. (Nouvelle Démocratie)Bouras Athanasios http://www.abouras.gr/
bouras@parliament.gr
MembreN.D. (Nouvelle Démocratie)Karasmanis Georgios karasmanis@parliament.gr
MembreN.D. (Nouvelle Démocratie)Staikouras Christos http://www.cstaikouras.gr
cstaik@parliament.gr
MembreN.D. (Nouvelle Démocratie)Stamatis Dimitrios d.stamatis@parliament.gr
MembreN.D. (Nouvelle Démocratie)Vesyropoulos Apostolos http://vesiropoulos.blogspot.com
vesiropoulos@gmail.com
MembreCOALITION DEMOCRATIQUE (Mouvement Socialiste Panhellénique - Gauche Démocratique)Koutsoukos Giannis ttp://www.koutsoukosgiannis.gr
j.koutsoukos@parliament.gr
MembreLAIKOS SYNDESMOS- CHRYSSI AVGI (Ligue du Peuple - Aube Dorée)Karakostas Evangelos e.karakostas@parliament.gr
MembreANEL Grecs Indépendants - Alliance démocratique national patriotiqueKammenos Dimitrios d.kammenos@parliament.gr
MembreUnion des Centristes Katsiantonis Georgios
MembreTO POTAMI - La Rivière Amyras Georgios





Back